wybierz autora:
  • 25 listopada dzieci z grupy KOTKI uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Misiowej Krainie. Poznały historię pluszowego misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach i bawiły się przy piosenkach:
    Relacja 2020-11-25, 19:56 | autor: Beata Bednarek
  • W grupie Kotki uczymy się jak grać w gry planszowe rozwijające percepcję wzrokową i logiczne myślenie. Uczymy się także współzawodnictwa i stosowania do reguł gry.
    Relacja 2020-11-24, 17:57 | autor: Anna Wołczyk
  • Dnia 20.11.2020 dzieci z grupy Misie obchodziły światowy dzień praw dziecka. Poznały prawa jakie im przysługują np.do zabawy, do sekretów, do niepowodzeń. Przedszkolaki podzieliły się także swoimi obowiązkami jakie wykonują w domu. Okazało się, że nasze dzielne
    Relacja 2020-11-23, 19:46 | autor: Anna Wołczyk
  • Przedszkolaki z grupy „Motyle” poszerzały swoją wiedzę na temat jesieni. Utrwalały wiadomości na temat jej darów oraz cech charakterystycznych tej niezwykłej pory roku. Nie zabrakło również wierszy i piosenek o tematyce jesiennej. Podsumowanie swych
    Relacja 2020-11-22, 17:53 | autor: Anna Wołczyk
  • Co ma wspólnego grupa „Motyle” i Gang Fajniaków? Bardzo wiele! To wspólnie z nimi przedszkolaki poznawały tematy związane z ekologią. Wszystko za sprawą projektu organizowanego przez sklepy Biedronka. Najbardziej zainteresował Nas żywioł powietrza.
    Relacja 2020-11-19, 12:09 | autor: Administrator Strony