wybierz autora:
  • OD 6 MAJA OTWIERAMY NASZE PRZEDSZKOLE Z przedszkola w pierwszej kolejności będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych,
    Komunikat 2020-05-05, 14:58 | autor: Mariola Rak
  • Mimo trudnej sytuacji, nasze małe "Kotki" wspaniale wywiązują się ze swoich obowiązków. Pracują w swoich domach, z pomocą rodziców. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zrozumienie. Bardzo za Wami tęsknimy. Pozdrawiamy: pani Ela, pani Ala, pani Jadzia,
    Relacja 2020-04-23, 20:38 | autor: Administrator Strony
  • Praca zdalna w grupie Muchomorki przebiega w rodzinnej atmosferze. Nasze przedszkolaki wytrwale pracują, rozwiązują zadania i zagadki, bawią się w Małych Ogrodników i wykonują ciekawe prace plastyczne.
    Relacja 2020-04-16, 13:39 | autor: Beata Bednarek
  • Do ogrodu w naszym przedszkolu przyszła wiosna. Pozdrawiamy serdecznie! Tęsknimy!:) Pani Monika i Pani Jadzia.
    Relacja 2020-04-16, 10:57 | autor: Mariola Rak
  • Podczas Wielkanocy nie może zabraknąć wielkanocnych koszyczków. Święcone pokarmy, mają nam zapewnić przez cały rok płodność, obfitość, zdrowie oraz dostatek. Dzieci z grupy Muchomorki wraz ze świątecznymi życzeniami przesłały nam zdjęcia swoich koszyczków. Dziękujemy!
    Relacja 2020-04-14, 19:13 | autor: Beata Bednarek